Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Zespół muzyczny RIDER

Zespół Muzyczny RIDER

Udana kompozycja

Zespół muzyczny RIDER ma już kilkunastoletnią historię. RIDER zapewnia oprawę muzyczną na weselach, poprawinach, balach, imprezach firmowych i innego rodzaju uroczystościach.

Zespół tworzą trzej mężczyźni. Gramy na  gitarze, saksofonie i instrumentach klawiszowych. Jeżeli organizujecie Państwo mniejszą imprezę możemy zaproponować skład dwuosobowy. Siedzibą zespołu jest Płock, ale nieobce są nam imprezy wyjazdowe.

Wszyscy członkowie zepołu RIDER od najmłodszych lat zgłębiali tajniki muzyki ucząc się w szkołach muzycznych. Z czasem stała się ona naszą pasją. Z łatwością to usłyszycie i dostrzeżecie, bawiąc się na obsługiwanej przez nas imprezie. Możemy również poprowadzić organizowaną przez Państwa uroczystość w języku angielskim.

Głównym celem, który przyświeca nam na uroczystościach jest stuprocentowe zadowolenie nie tylko organizatorów, ale wszystkich gości. Dlatego w swoim repertuarze mamy utwory dla młodzieży, średniolatków i najstarszych, szacownych gości. Z reguły są to znane wszystkim polskie oraz światowe przeboje. Gramy w różnych stylach: standardy muzyki rozrywkowej, pop, disco z dawnych lat, najnowsze disco, tańce towarzyskie, muzyka ludowa, disco polo... Oczywiście macie Państwo wpływ na rodzaj muzyki proponowanej przez zespół w trakcie imprezy. Zachęcamy rownież do wspólnej biesiady przy stołach. Nie zapominamy oczywiście o tradycjach takich jak oczepiny weselne. Zabawy poprowadzone z werwą i humorem przez naszego wodzireja na pewno dostarczą Wam dużo radości.

Multimedia

Kontakt

Telefon:

605 285 488

 

E-mail:

kontakt@zespolrider.pl