Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Zespół muzyczny RIDER

Zespół Muzyczny RIDER

Udana kompozycja

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta. Gotowi jesteśmy spełnić Państwa prośby, oczywiście w miarę naszych możliwości, ale jako posiadający wieloletnie doświadczenie, służymy również radą w zakresie planowanego przebiegu wesela. Tak czy inaczej, znakomita większość wesel, na których gramy odbywa się mniej więcej według tego scenariusza:

O ustalonej porze zespół RIDER pojawia się w domu rodzinnym Panny Młodej. Witamy przybywających gości tradycyjnymi marszami w składzie: saksofon, akordeon, tamburyn. W trakcie ceremonii błogosławieństwa akordeonista gra melodię "Serdeczna Matko". Wyjeżdżającym na ceremonię zaślubin Państwu Młodym, Rodzicom i zaproszonym gościom towarzyszy melodia marsza i cichnie ona gdy ostatnie auto zniknie za rogiem...
...po chwili my też znikamy...

Gdy pierwsi goście podjeżdżają pod salę weselną, my, już od dłuższej chwili zwarci i gotowi uprzyjemniamy oczekiwanie na Młodą Parę marszowymi melodiami. Po powitaniu chlebem i solą wznosimy pierwszy toast za zdrowie Młodych i znów w takt marsza zapraszamy na salę. Pierwszym posiłkom towarzyszy muzyka instrumentalna w naszym wykonaniu. Nie zapominamy o śpiewanych toastach. Po zakończeniu konsumpcji prosimy Państwa Młodych, aby zgodnie z tradycją rozpoczęli zabawę wcześniej ustalonym pierwszym tańcem. Urozmaiceniem zabaw na parkiecie są prowadzone przez naszego gitarzystę-wodzireja wspólne kółka i korowody taneczne. Utwory wykonywane w trakcie zabawy łączymy bloki trwające do 60 minut, rozdzielone ok. 10 minutowymi przerwami, podczas których z głośników dobiega cicha muzyka instrumentalna.

Wierni zanikającym tradycjom wspólnego biesiadowania, wychodzimy do gości między stoły z instrumentami akustycznymi i zachęcamy do wspólnego, chóralnego śpiewu. Pojawiają sie wtedy znane ludowe melodie łączące pokolenia i zdolne poruszyć nawet największych maruderów. Kto nie zna "Szła dzieweczka", czy "W zielonym gaju"?

Na każdym weselu Młodzi pragną wyrazić swoją wdzięczność Rodzicom i podziękować za miłość, opiekę, pomoc w przygotowaniu wesela. Wraz z bukietami kwiatów i prezentami dedykowana jest specjalna piosenka.

Wreszcie nadchodzi północ i czas rozpocząć oczepiny. Gwarantujemy, że w naszym wydaniu staną sie one wielce sympatyczną chwilą. Panny i kawalerowie obecni na przyjęciu stają do boju o welon i muchę. Zwycięzcy stają się nową parą młodą. Następnie, w rytmie walca lub czaczy goście biorący udział w popularnej zabawie "wózek dla młodej pary" składają się na wspólny prezent. Oczepinom towarzyszą również konkursy i zabawy, wcześniej uzgodnione z Młodymi.

Czasami w męskim gronie weselników znadzie się kilku odważnych i... porwą Panią Młodą. Ogłaszamy to smutne zdarzenie i udajemy się wraz z Panem Młodym (i koszykiem pełnym smakołyków) w celu odbicia małżonki, oczywiście w rytmie skocznych melodii.

Gościom, którzy dotrwali do ostatnich minut wesela dedykujemy finałową piosenkę i żegnamy się nieodzownym marszem.

Multimedia

Kontakt

Telefon:

605 285 488

 

E-mail:

kontakt@zespolrider.pl